Jaka kurtka motocyklowa dla najmłodszych?

Czy znamy chociaż jedną firmę, która zajmuje się produkcją kurtek motocyklowych, spodni i butów dla dzieci? Większość osób, które nie posiadają dzieci na pewno powie, że nie, ale zaskoczę was, że jednym z takich producentów jest firma BUSE, która robi doskonałe ubrania motocyklowe dla osób dorosłych i z pewnością zna ją większość z was.

motocykli_ci_dzieciom_4.jpeg

Doskonałym przykładem są spodnie motocyklowe Buse z szelkami, które możemy kupić od rozmiaru 128 do 176, więc w największy z nich, spokojnie zmieści się większośc osób dorosłych.

Są one dostępne w cenie 439 złotych i oferują nam bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Jeśli chodzi o kaski, to omówiliśmy już chyba większość czołowych producentów. Awina, LS2, HJC, z czego ostatni prezentuje najlepszy poziom swoich produktów i niestety najwyższe ceny. Chociaż w dobrym sklepach motocyklowych, można znaleźć również Airoh Junior Archer Chief, czyli świetnej jakości kask terenowy. Jego cena wynosi 699 złotych, jednak możecie sami sprawdzić parametry i warto jest zainwestować w bezpieczeństwo swojej pociechy.

Jeśli chodzi o kurtki motocyklowe dla dzieci, to udało mi się znaleźć najwięcej modeli od firmy Modeka i były to modele El Chango i Tourex Kids, z czego obydwa w cenach 320 złochy.

O dziwo ich parametry przy niskich cenach, nie są najgorsze. Lecz jeśli zależy nam na dodatkowej ochronie ciała pociechy, to dobrym pomysłem będzie pancerz. Cena takiego elementu to również 320 złotych i jest to produkcja Buse, więc firma naprawdę się postarała.

Na koniec zostały buty. Są one najciężej dostępne i w wielu sklepach ich po prostu nie ma, a jak już uda nam się coś znaleźć, to jest to jeden model SIDI i kosztują prawie 1000 złotych, więc nic dziwnego, że nawet zamożni rodzice mają problem z takim zakupem, w końcu pociecha po pierwszym sezonie wyrośnie ze wszystkich ubrań, a jeśli na spokojnie wszystko policzymy, to nawet z tańszymi butami wyjdzie coś około 1500 złotych.

Dodaj komentarz

Kod HTML jest wyświetlany jako tekst a adresy stron są konwertowane automatycznie.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://motocyklisci-dzieciom.pl/index.php?trackback/7

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu